Rihanna składa hołd ofiarom zamachu w Nicei

Żaneta Suchowicz
15.07.2016 12:05
Rihanna

Rihanna (www.instagram.com/badgalriri/)

Piosenkarka, jest bezpieczna, ale musiała odwołać zaplanowany na dzisiejszy wieczór koncert w mieście dotkniętym tragedią.

Ostatniej nocy, ciężarówka wjechała w tłum ludzi zebranych podczas obchodów Dnia Bastylii, następnie kierowca otworzył ogień do tłumu. W tragedii, którą uznano za zamach terrorystyczny, zginęły co najmniej 84 osoby, 18 innych jest ciężko rannych. Kierowca, który prowadził pojazd został zestrzelony przez policję.

Gwiazda muzyki R&B była w mieście podczas ataku. Rzecznik artystki potwierdził w rozmowie z „People Magazine”, że Rihanna jest bezpieczna, jednakże została zmuszona do odwołania koncertu zaplanowanego na dzisiejszy wieczór (15 lipca) na stadionie Allianz Riviera w Nicei. Sama gwiazda złożyła na swoim profilu na Instagramie hołd ofiarom zamachu w Nicei i ich rodzinom.

„W związku z tragicznymi wydarzeniami w Nicei, mój koncert zaplanowany na jutro na Allianz Stadium, nie odbędzie się. Nasze myśli są z ofiarami i ich rodzinami.”

Kilka miesięcy temu Rihanna wydała ósmy studyjny album "Anti". 5 sierpnia odbędzie się jej koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Więcej o:

POLECANE RADIA