Gitarzysta Aerosmith w szpitalu! Czy jego życie jest zagrożone?

Natasza Czarnecka
12.07.2016 12:22
Joe Perry gitarzysta legendarnej grupy Aerosmith trafił do szpitala. Jak donoszą źródła jego stan jest krytyczny lecz stabilny.

Kilka dni temu, podczas koncertu zespołu Hollywood Vampires (Alice Cooper, Johnny Depp, Joe Perry) w Brooklynie, Joe Perry zasłabł. Początkowo przysiadł na perkusji, jednak w połowie utworu "Rebel Rebel" Davida Bowiego, zniknął ze sceny. Za kulisami artyście udzielono natychmiastowej pomocy i przewieziono do szpitala.

Okazuje się, że muzyk rockowy miał atak serca! Lekarze określili jego stan jako krytyczny, ale stabilny. Alice Cooper na swoim Twitterze poinformował fanów zespołu, że Joe jest wraz z rodziną i ma zapewnioną doskonałą opiekę.

Przypomnijmy, że Hollywood Vampires to supergrupa muzyczna, która we wrześniu 2015 roku wydała album o tej samej nazwie. Krążek został stworzony na cześć  muzyków zmarłych w latach 70. W skład bandu wchodzą Alice Cooper, aktor Johnny Depp oraz wspomniany Joe Perry.

Aerosmith zaplanowali na przyszły rok pożegnalną trasę koncertową. Trzymamy kciuki za gitarzystę legendarnej grupy rockowej i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

POLECANE RADIA