Debiutancki album Cleo już w sprzedaży!

Natasza Czarnecka
12.07.2016 10:43
Cleo

Cleo (facebook.com)

Ruszyła przedsprzedaż solowej płyty Cleo. Jeśli chcecie, aby trafiła do waszej kolekcji radzimy się pospieszyć. Każdy z albumów z przedsprzedaży zostanie opatrzony podpisem wokalistki.

Premiera "Bastet", bo taki tytuł nosi debiutancki krążek Cleo, została zaplanowana na początek września. Mimo to, można ją zamówić online w limitowanej edycji. Album zapowiadają single "N-O-C", "Zabiorę nas" oraz "Wolę być". Tytuły pozostałych kawałków są jak dotąd nie znane, jednak wiadomo już, że w sumie będzie ich 12.

Jak twierdzi artystka płyta będzie bardzo zróżnicowana. Fani znajdą na niej nieznaną do tej pory w Polsce muzykę. Krążek łączy w sobie spokojne ballady oraz housowe imprezowe brzmienia. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Do tej pory Cleo współpracowała z Donatanem muzykiem i producentem muzycznym. Wspólnie stworzyli hit "My Słowianie", z którym reprezentowali Polskę w czasie 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. W grudniu 2015 roku piosenkarka podpisała kontrakt muzyczny z wytwórnią Universal Music Polska, wtedy też ukazał się singiel "Zabiorę nas" zapowiadający krążek "Bastet".

POLECANE RADIA