Miłość czy iluzja - co łączy Calvina Harrisa, Selenę Gomez, Taylor Swift, Toma Hiddlestona i... Johna Newmana?

Żaneta Suchowicz
08.07.2016 18:06
John Newman

John Newman "Ole" (www.facebook.com/johnnewmanmusic/photos)

To, że w życiu miłosnym gwiazd, czasem ciężko jest się połapać, chyba nikogo już nie dziwi. Jednak musicie zgodzić się z nami, że ta czwórka narobiła wokół siebie wyjątkowo dużo zamieszania. No i co wspólnego z nimi ma John Newman?

Taylor Swift i Tom Hiddleston są razem! Taka wiadomość obiegła niedawno świat i zaskoczyła rzesze fanów. W równie niemałym szoku musiał być sam Calvin Harris - były chłopak Taylor (przypomnijmy tylko, że para rozstała się blisko dwa tygodnie wcześniej). Chwile później amerykańskie media zaczęły plotkować, że Swift i Hiddleston spotykają się ze sobą dla rozgłosu. Śmieją się nawet, że para w pierwszych tygodniach znajomości podróżuje więcej, niż większość z nas przez całe swoje życie. W sieci pełno zdjęć „Hiddleswift” z Nashville, Rzymu, Anglii, a nawet Australii, gdzie 35-letni chłopak Taylor Swift bierze udział w zdjęciach do kolejnej części filmu „Thor”.

Do tej pory, gwiazda popu ukrywała swoje związki, a w tym przypadku jest zupełnie inaczej - zatrudniła nawet prywatnego fotografa, który robił zdjęcia podczas imprezy wyprawianej przez Taylor na Rhode Island z okazji 4 lipca, by później sprzedawać je w mediach. Inni twierdzą, że to w poprzednim związku piosenkarka czuła się nieszczęśliwa: podobno Harris ceni sobie spokój i prywatność, podczas gdy Swift uzależniona jest od blichtru i bycia w centrum uwagi.

????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Britany LaManna (@britmaack)

Z imprezą na Rhode Island wiąże się jeszcze inna kontrowersja... 26-letnia piosenkarka zaprosiła całą paczkę swoich najbliższych przyjaciół. Wśród zaproszonych gości byli Blake Lively z Ryanem Reynoldsem, Gigi Hadid, Karlie Kloss, Cara Delevingne i oczywiście Tom Hiddleston, lecz zabrakło jej największej przyjaciółki, Seleny Gomez. Jak się okazało, autorka „Hands To Myself” postanowiła urządzić własną imprezę (więcej na ten temat przeczytacie tutaj). Krążą plotki, że Selenie przeszkadza styl, w jakim Taylor rozstała się z Calvinem Harrisem, którego zawsze uważała za wspaniałego faceta. Co myśli o tym DJ? Podobno obie celebrytki uważa za narcystyczne i wolałby kogoś z mniejszym parciem na szkło...

Forever. ?? @selenagomez

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)

Skąd zatem złośliwy tekst piosenki „Ole”? Utwór napisany przez Harrisa opowiada o rozstaniu i niewierności. Dla wielu jest to oczywiste, że piosenka nawiązuje do związku Taylor i jej nowego chłopaka Toma Hiddlestona. „Moje serce mówi/ Nie widziałem Cię i nie byłem z Tobą od tygodni/ Ale widzę online, że znów zaczęłaś być/ Dobra dziewczyna na wycieczkach z chłopakiem/ Jest uważna, znów udaje” - śpiewa Newman, współautor piosenki, wciągnięty w sam środek tego towarzyskiego galimatiasu.

Dorobek Johna Newmana zamyka drugi longplay "Revolve" wydany w październiku 2015 roku.

POLECANE RADIA