Tak się przedstawia scena Nowych Horyzontów

Natasza Czarnecka
05.07.2016 12:57
Fisz Emade Tworzywo promuje album

Fisz Emade Tworzywo promuje album "Drony". (Fisz Emade Tworzywo "Drony" materiały prasowe)

Xiu Xiu, Artur Rojek, Waglewski Fisz Emade oraz The Bug - oto headlinerzy, których spotkacie między 21, a 31 lipca w Klubie Festiwalowym w Arsenale ( Wrocław). Codziennie od 22:00 koncerty i Dj-skie sety.

Na fanów tych muzyków czekają prawdziwe niespodzianki. Post-punkowe trio Xiu Xiu zajmie się interpretowaniem na żywo muzyki do doskonale wszystkim znanego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Grający alternatywnego rocka Artur Rojek, zamieni się w Dj-a. Co wykombinuje autor poruszających tekstów o miłości? - tego nie wiemy, ale na pewno nie zabraknie emocji i dobrej zabawy. Z kolei Panowie Waglewscy wystąpią jako trio - Wojciech wraz z synami Fiszem i Emade. Publiczność usłyszy też brytyjskiego producenta i Dj-a The Bug wraz z Miss Red i popularnym na brytyjskiej scenie grime Flowdanem.

W Arsenale wystąpi też Polska artystka Natalia Nykiel, gruzińska reprezentantka sceny electro Tusia Beridze oraz Last Robots. Rockowo i alternatywnie będzie dzięki czesko-norweskiej formacji Fiordmoss, a w klimat lat 80 porwą was Muchy.

POLECANE RADIA