Lady Gaga nie przekroczy już chińskiej granicy? To przez spotkanie z Dalajlamą!

Natasza Czarnecka
28.06.2016 12:43
Lady Gaga i Dalajlama

Lady Gaga i Dalajlama (Facebook)

Zakaz wjazdu dla Lady Gagi do Chin. Artystka spotkała się z duchowym tybetańskim przywódcą, a całość rozmowy była transmitowana na Facebook'u.

Spotkanie odbyło się w ramach 84-tej rocznicy US Conference of Mayors, w Indianapolis. Artystka pytała przywódcę buddystów o jego stosunek do zachodniej kultury. Przygotowała też pytania zebrane w mediach społecznościowych, które dotyczyły głownie młodych ludzi, ich problemów z samooceną, zaburzeniami odżywiania, używkami, a nawet myślami samobójczymi.

Dalajlama mówił o braku współczucia, charakterystycznym dla naszej cywilizacji. Wspomniał też o masakrze w Orlando. Dostrzegł pozytywne aspekty tego zdarzenia takie jak solidarność wśród młodych ludzi.

Czy przez tę rozmowę Gaga więcej nie wjedzie do Chin? Jeśli planowała tam występy, może się to okazać niemożliwe. Pewne źródła donoszą iż została wpisana na listę obywateli z zakazem wjazdu do kraju, albowiem chińskie władze od dawna są na ścieżce wojennej z buddyjskim przywódcą.

Jednak piosenkarka pop słynie z kontrowersji i przekraczania granic. Wystarczy przypomnieć sobie jej teledyski jak "Love Game" czy "Telephone" oraz nietuzinkowe ubrania, których jest autorką. Dlatego wierzymy, ze zakaz wjazdu do Chin nie powstrzyma jej przed podbijaniem serc chińskich fanów.

Więcej o:

POLECANE RADIA