Błyszczący diament na placu Cheryl!

Natasza Czarnecka
28.06.2016 11:20
Cheryl Fernandez-Versini, Liam Payne

Cheryl Fernandez-Versini, Liam Payne (Screen z instagram.com)

Krążą plotki jakoby Liam Payne kupił Cheryl diamentowy pierścionek. Czy należy spodziewać się ślubu?

Cheryl Fernandez- Versini, znana również jako Cheryl Cole obchodził  tym tygodniu 33-cie urodziny. Z tej okazji wokalista One Direction wydał fortunę na ogromny diamentowy pierścionek. Para spotyka się zaledwie od kilku miesięcy. Zaczęli randkować niedługo po tym, jak Cheryl opuściła swojego drugiego już męża, francuskiego restauratora Juana Bernarda Fernandez-Bersiniego.

Przypuszcza się, że pierścionek jest inspirowany słynnym tatuażem Cheryl, który przedstawia róże. Taki sam tatuaż pojawił się na ręce Liama niedługo po tym, jak para zaczęła się spotykać. Plotki głoszą, że wokalista popowego boysbandu, chce pokazać pięknej Cheryl ile dla niego znaczy.

Początkowo rodzina muzyka była pewna, że romans nie przetrwa. Jednak wokalistka pop zachwyciła ich swoją osobą. Teraz są przekonani, że Cheryl to ta jedyna, z którą Liam zwiąże się na wieki.

Cheryl karierę muzyczną rozpoczęła w girlsbandzie Girls Aloud, utworzonym na potrzeby brytyjskiego show. Od 2009 roku tworzy solo, wtedy też nagrała swój pierwszy singiel "Fight For This Love". Występowała również jako jurorka w brytyjskim X Factor.

Więcej o:

POLECANE RADIA