Music Power Explosion i występ Avicii'ego. Nie może Was zabraknąć!

Natasza Czarnecka
23.06.2016 09:30
Koncert Avicii

Koncert Avicii (Facebook)

Kto lepiej wprowadza w wakacyjny nastrój niż Avicii? Światowej sławy Dj niedawno opublikował nowy utwór nagrany z Otto Knows, a już za nieco ponad 2 tygodnie zagra w Polsce!

15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk wszystkich miłośników muzyki klubowej czeka świetna impreza Music Power Explosion. Wystąpią na nim: Felix Jaehn, Tom Swoon, Modstep Dj-set, Mafia Mike, Widenski, Warson oraz sam Avicii! Kilka tygodni temu muzyk opublikował nowy kawałek "Back Where I Belong", który stworzył z Otto Knows. Jak się okazuje ta współpraca nie jest przypadkowa. Szwedzi znają się ze szkolnej ławki, a utwór postanowili wypromować za pomocą wspólnego zdjęcia z okresu dzieciństwa. Ta fotografia podbiła serca fanów!

Autor takich hitów jak "Levels", "Wake me up", czy "For a Better Day" rozpoczął swoją karierę w 2007 roku. Rozgłos zyskał w 2010 dzięki singlowi  "Seek Bromance", a następnie wydał debiutancki album "True". Muzyka, tworzącego w klimacie dance, house czy progressive house możemy też usłyszeć pod pseudonimem Tim Berg.

Organizacją Music Power Explosion zajmuje się agencja Prestige MJM oraz Arena Gdańsk Operator. Realizatorzy zapewniają, że podczas imprezy nie zabraknie efektów dźwiękowych i wizualnych.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu artysta zrezygnował z koncertowania na rzecz zdrowia. Co więcej, Avicii nie miał jeszcze okazji wystąpić w Polsce. Zapowiada się więc tłum fanów na koncercie. Jesteśmy pewni, że i tym razem Dj nie zawiedzie publiczności.

Więcej o:

POLECANE RADIA