Rihanna rozpłakała się na scenie

Żaneta Suchowicz
22.06.2016 15:15
Rihanna

Rihanna (www.facebook.com/rihanna/photos)

Podczas koncertu w Irlandii wokalistka zmartwiła swoich fanów - na scenie popłynęły łzy.

Na wczorajsze show w Dublinie, gwiazda muzyki R&B spóźniła się pół godziny i nie wyjaśniła, dlaczego nie pojawiła się na czas. Najwyraźniej, na krótko przed widowiskiem, coś musiało ją zaniepokoić, ponieważ w trakcie wykonywania otwierającej koncert piosenki, łatwo dało odczuć się towarzyszące jej zdenerwowanie. Podczas śpiewania "Love The Way You Lie" wokalistka rozpłakała się - niespodziewany wybuch emocji spowodował, że przez krótką chwilę Rihanna nie była zdolna do śpiewu

Z opresji uratowała ją publiczność, która zaczęła głośno śpiewać tekst piosenki. Rihanna, która wykreowała wizerunek silnej i niezależnej kobiety, dała poznać się fanom z zupełnie innej strony. Mimo łez koncert nie został przerwany, a artystka wykonała cały zaplanowany repertuar złożony z 24 utworów.

Tylko raz w życiu słyszałam ludzi, którzy krzyczeli tak głośno, że ich głos stał się jednym. To właśnie tutaj, w Dublinie. Dziękuję wam bardzo! - skomentowała Rihanna, gdy emocje już opadły.

Dorobek Rihanny zamyka album "Anti". Płyta miała premierę w styczniu 2016 roku. Przypomnijmy, że wokalistka koncertem na dublińskim Aviva Stadium, rozpoczęła swoją trasę koncertową Anti Tour, która obejmuje m.in. Wielką Brytanię, Irlandię, Niemcy i Polskę. W ramach promocji nowej płyty, RiRi zaśpiewa 5 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Więcej o:

POLECANE RADIA