Demi Lovato mówi koniec mediom społecznościowym!

Natasza Czarnecka
21.06.2016 12:59
Demi Lovato

Demi Lovato (MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS)

Przykra wiadomość dla fanów Demi Lovato. Piosenkarka ogłosiła, że kończy z mediami społecznościowymi. Czy to oznacza, że już jej nie znajdziemy w sieci?

Do tej pory mogliśmy obserwować zdjęcia artystki na Twitterze i Instagramie, jednak dziewczyna postanowiła zakończyć udzielanie się w tych serwisach. Twierdzi, że nie ma dłużej ochoty czytać tego, co mówią o niej inni. Podkreśla jednak, że nie zamierza całkowicie zniknąć z sieci i nadal będzie korzystać ze Snapchata.

Lovato do tej pory nagrała pięć albumów z czego ostatnim jest ''Confident'', który ukazał się w październiku 2015 roku. Do jej największych przebojów należą takie utwory jak ''Skyskraper'', ''Giver Your Heart a Brea'', ''Really Don't Care'', a także późniejsze ''Cool for the Summer'' oraz ''Confident''. Część z jej utworów zyskała miano platynowej płyty, a nawet podwójnej platyny. Ponadto na początku roku popowa artystka ogłosiła rozpoczęcie pracy nad 6. albumem studyjnym. Następnie w kwietniu 2016 roku pojawił się singiel ''I will Survive'', który zostanie wykorzystany do filmu ''Angry Birds''.

Nie jesteśmy jednak pewni czy Demi da sobie radę bez pięknych zdjęć na Instagramie i postów na Twitterze. Serwisy społecznościowe są potęga dla gwiazd. Dlatego sądzimy, że wokalistka pop nie wytrzyma długo bez nich i za jakiś czas znów ją tam spotkamy.

Więcej o:

POLECANE RADIA