Madonna i Guy Ritchie bliscy porozumienia w sprawie opieki nad synem

Michał Ciemniewski
02.06.2016 13:26
Madonna

Madonna (AP/SANG TAN)

Wszystko wskazuje na to, że zbliżamy się do finału sporu pomiędzy gwiazdorskimi rodzicami.

Sprawa dotyczy opieki nad Rocco, synaem Madonny i Guya Ritchiego. Po ciężkim procesie rozwodowym, zaczął się kolejny, mający rozsądzić, któremu z rodziców przypadnie opieka nad dzieckiem. Z najnowszych doniesień wynika, że wokalistka pop i reżyser, mieli 1 czerwca spotkać się w sądzie, by ustalić plan opieki nad Rocco, jednak przesłuchanie zostało przesunięte na 14 czerwca. Choć nie doszło jeszcze do ostatecznych ustaleń, to rodzice są ponoć bliscy zawarcia porozumienia.

16-latek, owoc trudnej miłość pary, przebywa obecnie u matki, jednak według wcześniejszych informacji, wyrażał on wole pozostania pod kuratelą ojca. Rocco, czy tego chciał czy nie, stał się też elementem artystycznego show Madonny. Jeszcze w marcu informowaliśmy bowiem o dziwacznym koncercie piosenkarki, podczas którego między innymi komentowała sądową batalię.

O rozstrzygnięciu sprawy dowiemy się pewnie niebawem. Być może wtedy, Madonna, weźmie się za komponowanie materiału na nowy album. Jej ostatni krążek, to zaś wydany w marcu 2015 r. „Rebel Heart”.

Więcej o:

POLECANE RADIA