Euro 2016: kibicuj reprezentacji Polski w piłce nożnej!

redakcja
31.05.2016 16:46
Polska Reprezentacja w piłce nożnej na Euro 2016

Polska Reprezentacja w piłce nożnej na Euro 2016 (www.facebook.com/rl9official/photos)

Z racji zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które startują już 10 czerwca, Tuba.FM przygotowała specjalną stację Dla Kibica!

Nowa stacja ma tylko jeden cel - wspomóc Was w zagrzewaniu reprezentacji Polski do walki, podczas Euro 2016! Jak? Oczywiście muzyką. W stacji Dla Kibica, znajdziecie nie tylko wszystkie hymny mistrzostw Europy i Świata z poprzednich lat, ale też kawałki, które potrafią nastroić piłkarzy i kibiców do boju. W końcu porządny doping na Euro, to sprawa priorytetowa. Oglądajmy więc mecze najlepszych reprezentacji Starego kontynentu, przy „This One's For You”, oficjalnej piosence mistrzostw, stworzonej przez Davida Guettę z pomocą aż miliona fanów! Oglądajmy bramki słuchając „Endless Summer”, hitu Oceany, nagranego z okazji pamiętnego Euro 2012, odbywającego się w Polsce i na Ukrainie. Nabierzmy tchu w płuca, by zatrąbić w wuwuzele, przy dźwiękach „Waka Waka” Shakiry i emocjonujmy się przy wielu innych kawałkach, zachęcających do kopania piłki.

Reprezentacja Polski na Euro 2016

Kto wie, czy nie będziemy mieli okazji słuchać radia Dla Kibica, z sercem rozpieranym dumą. Reprezentacja Polski na Euro 2016, jest bowiem niezwykle silna i może sprawić niespodziankę. Wczoraj trener Adam Nawałka, ogłosił ostateczny skład na mistrzostwa. Do Francji pojadą między innymi Boruc, Jędrzejczyk, Glik, Zieliński, Krychowiak czy Grosicki. Nie zabraknie też rzecz jasna największych gwiazd: Roberta „Lewego” Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i Arkadiusza Milika.

Francuskie Mistrzostwa Europy

Jaką pozycje wywalczą nasze Orły? Tego jeszcze nie wiemy. Pewne jest natomiast, że Biało-Czerwoni dadzą z siebie wszystko, podczas piętnastych Mistrzostwach Europy. A tym razem odbędą się one we Francji, która w wyścigu po organizację jednej z największych imprez sportowych, pokonała Turcję, Włochy oraz wspólną kandydaturę Szwecji i Norwegii. W ciągu miesiąca, będziemy mogli oglądać potyczki reprezentacji z aż 24 krajów, które spotkają się między innymi na Stade de France, Stade Velodrome, Stadium Municipal, czy paryskim Parc des Princes. Co warte podkreślenia, Francja była też organizatorem pierwszych, historycznych Mistrzostw Europy, które odbyły się w 1960 roku. Wówczas zwyciężył Związek Radziecki, który po dogrywce pokonał Jugosławię 2 - 1.

Euro 2012

Przypomnijmy, że poprzednie Euro padło łupem Hiszpanii, która w finale w 2012 roku rozgromiła Włochy 4 - 0. Hiszpanie, obok Niemców, są też najczęstszymi tryumfatorami mistrzostw. Po zwycięstwo sięgali trzykrotnie. Jak będzie teraz? Musimy poczekać do 10 lipca, czyli tegorocznego finału. Nie bez szans, są także gospodarze, którzy mogą zapewnić sobie mistrzowski hattrick. Francuzi zwyciężali bowiem dwukrotnie.

Obudź w sobie sportowego ducha!

Emocje sięgają zenitu, i to jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, rozpoczynającym Euro 2016. Kibice z całej Europy, będą podziwiać piłkarski spektakl na najwyższym poziomie. My zaś nie zapomnieliśmy, o odpowiedniej oprawie muzycznej. Wszystkie, rozbudzające w nas sportowego ducha piosenki, znajdziecie w stacji Dla KibicaRicky Martin przypomni swoje piłkarskie „Go Go Go Ale Ale Ale”, a „We Are The Champions”, którego nie może zabraknąć na żadnych mistrzostwach, zabrzmi donośniej niż zwykle. Zapraszamy więc do kibicowania naszym Orłom i słuchania sportowej stacji w Tuba.FM!

Więcej o:

POLECANE RADIA