"Kids 2.0." - Robbie Williams i Kylie Minogue znów razem!

Żaneta Suchowicz
27.05.2016 10:45
Robbie Williams

Robbie Williams (Robbie Williams)

Kolejny dowód na to, że 2016 rok jest czasem wielkich muzycznych powrotów. Po 16 latach Robbie Williams i Kylie Minogue szykują następny duet.

Para znanych artystów współpracowała przy przeboju „Kids”, który w 2000 roku znalazł się w Top 10 na całym świecie. Artyści chcą zaśpiewać razem po raz pierwszy od 16 lat. Nowa piosenka duetu ma pojawić się na nadchodzącej płycie Anglika.

Williams pracuje obecnie nad materiałem na swój jedenasty popowy krążek. Współpracę między artystami ma usprawnić zmiana wytwórni z Universal na Columbia Records, będącej częścią koncernu Sony, który ma wydać nowy longplay brytyjskiego piosenkarza. Przypomnijmy, że z Sony tworzy również Kylie. Pokazuje to tylko, jak wielkie nadzieje Williams wiąże ze swoim powrotem na scenę. W studiu wokalistę wspiera jego stały współpracownik Guy Chambers.

Dorobek Robbie'ego Williamsa zamyka album "Swings Both Ways" z 2013 roku. Ostatnie wydawnictwo Australijki to bożonarodzeniowy zestaw "Kylie Christmas". Jej regularną dyskografię wieńczy "Kiss Me Once" z 2014 roku.

Robbie i Kylie swoim poprzednim wspólnym teledyskiem wywołali falę plotek na temat ich rzekomego romansu. Intymne sceny w basenie, seksownie podkreślone usta Australijki już w pierwszych sekundach klipu, uwodzicielski taniec, czy wystrzeliwujący korek od szampana... To wszystko pozostawia wiele dla wyobraźni. Czy i tym razem para wywoła swoją twórczością tyle sensacji?

Więcej o:

POLECANE RADIA