"Pull Up" - nowy numer Wiz Khalify!

Michał Ciemniewski
26.05.2016 09:12
WIZ KHALIFA

WIZ KHALIFA (mat.prasowe)

Raper publikuje świeże nagranie, do którego realizacji zaprosił wcześniej kilku znaczących gości.

Zaledwie w lutym, raper wydał swój mixtejp „Khalifa”, a już teraz publikuje zupełnie nowe utwory! Do sieci trafił właśnie utwór „Pull Up”. Współpracy przy tym numerze podjęło się kilku utalentowanych twórców, bowiem wokalnie, rapera wsparł Lil Uzi Vert a produkcją całego przedsięwzięcia zajął się duet Ricky P & TM88.

Kawałek, tak samo jak zaprezentowany kilka dni temu „So Much”, jest zapowiedzią „Rolling Papers 2”, czyli kontynuacji najpopularniejszego jak dotąd krążka rapera. Fani wiele obiecują sobie po nadchodzącym albumie. Szczególnie, że ostatnie recenzje mixtejpu z lutego, nie były zbyt przychylne. Świat hip-hopowy, czeka więc na powrót Wiz Khalify, do formy sprzed kilku lat.

Ale to nie wszystkie przedsięwzięcia twórcy! Na ten rok planowane jest również wydawnictwo i trasa koncertowa ze Snoop Doggiem! Trzeba przyznać, że praca w obozie Khalify, idzie pełną parą. Zobaczymy, co wyjdzie z tego na koniec. A tymczasem wszystkich tych, którzy chcą więcej Hip-hopu, zapraszamy do naszej tematycznej stacji na Tuba.FM.

POLECANE RADIA