Rihanna fenomenalna podczas Billboard Music Awards!

Michał Ciemniewski
24.05.2016 12:30
Rihanna podczas gali Billboard Music Awards

Rihanna podczas gali Billboard Music Awards (www.facebook.com/rihanna/photos)

Wokalistka zachwyciła wszystkich swoim występem na tegorocznej gali organizowanej przez magazyn.

Billboard Music Awards, rozdano wczoraj (23.05.2016) w Las Vegas. Niezaprzeczalnie, jednym z najjaśniejszych punktów uroczystości, był występ Rihanny, która zaśpiewała piosenkę „Love On The Brain”. Widownia długo nie mogła wyjść z podziwu dla wykonania artystki, oraz dla jej retro-kreacji, z rzucającym się w oczy zielonym boa.

Popowa wokalistka, nie była oczywiście jedyną gwiazdą obecną podczas uroczystości. Nagrody przyznawane przez Billboard w aż 40 kategoriach, zgromadziły na imprezie takich wykonawców jak Celine Dion, udowadniającą, że wciąż jest silna po stracie męża i brata; P!nk, która zapewniła widowni nieco kiczowaty show z lataniem na miotle, oraz Demi Lovato, wspierającą społeczność LGBT koszulką z wymownym nadrukiem. Świetnie wypadła też Britney Spears, która na chwilę przed wydaniem nowego albumu udowadnia, że wraca do formy z dawnych lat. Największym zwycięzcą okazał się zaś The Weeknd. Raper tryumfował aż w ośmiu kategoriach.

Kolejne rozdanie nagród magazynu Billboard za rok. Możemy się tylko zastanawiać, czy lista laureatów zostanie przetasowana. Wszystkich nagrodzonych (oraz tych, którzy nagrodzeni dopiero zostaną) usłyszycie już teraz w naszym radiu Pop.

POLECANE RADIA