Madonna i Stevie Wonder zagrali dla Prince'a!

Żaneta Suchowicz
23.05.2016 16:54
Madonna i Stevie Wonder podczas Billboard Music Awards

Madonna i Stevie Wonder podczas Billboard Music Awards (www.facebook.com/madonna/photos)

Tegoroczne rozdanie nagród magazynu Billboard uświetnił wyjątkowy występ. Madonna i Stevie Wonder złożyli hołd wielkiemu artyście.

Za nami jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Roku, który obfitował w wiele muzycznych powrotów, ale i wielkich strat... Podczas tegorocznej gali Billboard Music Awards, Madonna złożyła hołd artyście, który dla wielu był inspiracją i bez którego dzisiejszy rynek muzyczny, wyglądałby zupełnie inaczej. Prince odszedł od nas 21 kwietnia 2016 roku, zostawiając po sobie wielką pustkę. Jednak w naszych sercach pozostanie na zawsze dzięki wspaniałej twórczości, która została uhonorowana zeszłego wieczoru, przez jego największych fanów i przyjaciół.

Podczas gali rozdania nagród magazynu Billboard, Madonna zaprezentowała własną wersję utworu "Nothing Compares 2 U", który poruszył wszystkich zebranych gości. Następnie do królowej popu dołączył Stevie Wonder, wykonując z nią wielki przebój "Purple Rain". Występowi towarzyszyła specjalna oprawa graficzna, nawiązująca do życia i twórczości Prince'a.

Wideo z zapisem z tego występu, można znaleźć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Madonna i Prince współpracowali ze sobą w przeszłości. Artyści nagrali wspólnie numer "Love Song", który znalazł się na płycie "Like a Prayer" z 1989 roku.

Więcej o:

POLECANE RADIA