Wokalista Red Hot Chili Peppers silniejszy niż dotąd

redakcja
20.05.2016 11:08
Red Hot Chili Peppers,  kalifornijska grupa muzyczna grająca głównie funk rock, powstała w Los Angeles w 1983.

Red Hot Chili Peppers, kalifornijska grupa muzyczna grająca głównie funk rock, powstała w Los Angeles w 1983. (Fot. MATERIAŁY PRASOWE)

Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers wraca do zdrowia i jak zapewnia kolega z bandu, będzie w jeszcze lepszej formie.

Przypomnijmy, że Red Hot Chili Peppers musieli odwołać kilka koncertów, po tym jak frontman trafił do szpitala. Okazało się, iż była to grypa jelitowa. Na szczęście leczenie okazało się skuteczne i Amerykanin czuje się coraz lepiej.

Strasznie bolał go brzuch. To było dość przerażające. - Pojechaliśmy więc prosto do szpitala. Martwiliśmy się, że nie możemy zagrać, ale bardziej baliśmy się o niego. Wiem, że ludzie panikują, kiedy słyszą, żę kolejny muzyk trafia do szpitala. To był trudny rok. Ale on jest naprawdę silny i wrócić w jeszcze lepszej formie.- opowiada perkusista, Chad Smith.

Pierwszy koncert kapeli po powrocie Kiedisa do zdrowia, ma się odbyć 22 maja w Columbus, w stanie Ohio.

Rockowa grupa Red Hot Chili Peppers będzie gwiazdą festiwalu Open'er. Obecny skład tworzą Anthony Kiedis (wokal), Flea (bas), Chad Smith (perkusja) i Josh Klinghoffer (gitara). 17 czerwca ukaże się nowy longplay kapeli, zatytułowany "The Getaway". Poprzedni album formacji to "I'm with You" z sierpnia 2011 roku.

POLECANE RADIA