Sharon Osbourne potwierdza rozstanie z Ozzym

Michał Ciemniewski
12.05.2016 09:00
Ozzy Osbourne Sharon Osbourne

Ozzy Osbourne Sharon Osbourne (ZUMA PRESS/Michael Germana)

To już pewne. Słynna para rozwodzi się po 33 latach małżeństwa.

Plotki o rozejściu się frontmana Black Sabbath ze swoją żoną, zaczęły krążyć w mediach kilka dni temu. Teraz Sharon je potwierdziła. Ponadto przyznała, że wyrzuciła męża z domu, gdy dowiedziała się o jego zdradzie. Obecnie jednak Ozzy wrócił do ich posiadłości, a dla odmiany opuściła ją Sharon, która w wywiadzie dla programu The Talk powiedziała:

To nie są plotki, to prawda. Rozmawiamy ze sobą, rozmawiałam z nim wczoraj. Nie jesteśmy razem, ale rozmawiamy.

Czy to koniec burzliwego małżeństwa? Sharon i Ozzy Osbourne'owie pobrali się w 1982 roku i doczekali trojga dzieci - Aimee, Kelly i Jacka. Przez kilka lat, ich kuriozalne potyczki z życiem można było śledzić w reality show „Rodzina Osbourne'ów”. Nawet tam widać było, że mimo sprzeczek i kłótni, są całkiem zgodną i kochającą się parą. Warto też dodać, że Ozzy, w dużej mierze zawdzięcza żonie przełamanie kolejnych alkoholowych i narkotykowych kryzysów. Znalazło to nawet oddźwięk w piosence „See You On The Other Side”.

Przypomnijmy, że dorobek Black Sabbath, którego liderem jest Ozzy, zamyka longplay „13”, który miał premierę w czerwcu 2013 r. W realizacji dzieła, oprócz wokalisty brali udział dwaj oryginalni członkowie - Tony Iommi i Geezer Butler. Billa Warda, zastąpi zaś przy perkusji znany Rage Against The Machine, Brad Wilk. Zespół, 2 lipca wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Bilety zostały już wyprzedane. Osbourne, od wielu lat prowadzi też karierę solową. Jego ostatni album to „Scream”, z 2010 r. Wszystkich utworów niewiernego małżonka, a także innych znakomitych muzyków, posłuchać możecie w naszej stacji Metal.

Więcej o:

POLECANE RADIA