Kolejny singiel Ariany Grande z nadchodzącego krążka

Damian Cholewiński
06.05.2016 12:58
Ariana Grande

Ariana Grande (ABC)

Do premiery najnowszego krążka Ariany Grande pozostało jeszcze kilkanaście dni, lecz młoda Amerykanka zdecydowała się na umieszczenie w sieci kolejnego utworu, który znajdzie się na traciliście tego wydawnictwa.

"Into You" będzie numerem cztery na albumie "Dangerous Woman". Za produkcję kawałka odpowiada m.in. Max Martin. Najnowszy kawałek Grande wpada w ucho już za pierwszym przesłuchaniem, lecz jednocześnie nie irytuje zbytnią powtarzalnością. Fani odkrywczych dźwięków nie znajdą tutaj nic dla siebie, lecz ci, którzy lubią po prostu dobry pop powinni być usatysfakcjonowani. Przypominamy, że najnowszy longplej Ariany ukaże się dokładnie 20 maja pod szyldem Republic Records. Album uświetnią swoim gościnnym udziałem tacy artyści jak: Nicki Minaj, Lil Wayne, Future czy Macy Gray.

Młoda Amerykanka ma przed sobą trudne zadanie, bowiem poprzeczka, którą sobie ustanowiła poprzednim albumem, jest zawieszona całkiem wysoko. Poprzedni krążek Ariany Grande - "My Everything" - okazał się dużym sukcesem komercyjnym. Wszystkie single z tego wydawnictwa osiągały status platynowych w rodzimych Stanach Zjednoczonych. W większości przypadków była to kilkukrotna platyna! Po hity Ariany oraz jej kolegów z branży odsyłamy do radia internetowego Tuba Top Hits.

POLECANE RADIA