Taylor Swift zmutowaną wokalistką wśród X-menów

redakcja
02.05.2016 10:13
Taylor Swift

Taylor Swift (https://www.facebook.com/TaylorSwift/photos_stream?tab=photos_stream)

Piosenkarka zagrała podobno niewielką rolę w filmie "X-Men: Apocalypse".

Taylor Swift miała sportretować gwiazdę disco i mutantkę - Dazzler. Media wysunęły takie wnioski po tym, jak Sophie Turner, która w obrazie wciela się w Jean Grey, opublikowała zdjęcie z planu z płytą fikcyjnej artystki Dazzler i dała do zrozumienia, iż gra ją właśnie gwiazda country i pop.

#FlashbackFriday to that time Cyclops and I went shopping at the mall and found our favorite singer's album (pre 1989, of course).

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sophie Turner (@sophiet)

Akcja nadchodzącego filmu o X-Menach rozegra się dziesięć lat po wydarzeniach z "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych mutantów, Apocalypse (Oscar Isaac), chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

W obrazie grają ponadto James McAvoy jako Charles Xaver, Jennifer Lawrence jako Mystique, Nicholas Hoult jako Beast, Rose Byrne jako Moira MacTaggert, Lucas Till jako Havok, a także Sophie Turner jako Jean Grey, Tye Sheridan jako Cyclops oraz Lana Condor jako Jubilee.

Za reżyserię ponownie odpowiada Bryan Singer, a za scenariusz Simona Kinberg, Dan Harris i Michael Dougherty. Premierę "X-Men: Apocalypse" wyznaczono na 27 maja.

Ostatni longplay Taylor Swift, "1989" , miał premierę 27 października 2014 roku. Amerykanka ma już aktorskie doświadczenie. Można ją było podziwiać w produkcjach "Dawca pamięci", "Jess i chłopaki" czy "Walentynki".

POLECANE RADIA