Enrique Iglesias szykuje letni hit?

Damian Cholewiński
13.04.2016 09:48
Enrique Iglesias - Duele El Corazon

Enrique Iglesias - Duele El Corazon (facebook.com/Enrique)

Czas letniego szaleństwa nastanie już wkrótce. Nie od dzisiaj wiadomo, że warto mieć na swoim koncie wakacyjny hit. Może Enrique Iglesias i jego "Duele El Corazon" zawładnie sercami słuchaczy w tym roku?

Enrique Iglesias wrzucił na swojego instagrama krótki fragment nowego utworu. Kawałek jest zatytułowany "Duele El Corazon", a gościnnie udzielił się w nim portorykański raper, ukrywający się pod pseudonimem Wisin. Enrique umiejętnie dawkuje emocje i na razie rzuca słuchaczom jedynie niewielki kąsek, podsycając atmosferę oczekiwania. W całości kawałek ukaże się już niebawem, bo 18 kwietnia.

Can't wait to play the whole #song! #DUELEELCORAZON #April18 #18deabril

Film zamieszczony przez użytkownika Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Na razie nie wiadomo czy singiel pociągnie za sobą wydanie albumu w najbliższej przyszłości. Informacja o podpisaniu przez muzyka nowego kontraktu płytowego pojawiła się w tamtym roku, więc z pewnością w końcu ten moment nastąpi. Enrique konsekwentnie milczy w tej sprawie. Czy w stosunku do albumu będzie również dawkował napięcie, czy może zaskoczy i wyda go znienacka (co jest ostatnio dosyć popularne)? Przyszłość rozstrzygnie! Przypominamy, że ostatnim albumem Iglesiasa, wydanym jeszcze w barwach Univeral Music, jest krążek "Sex and Love".

POLECANE RADIA