Axl Rose złamał nogę!

Filipina Padlewska
09.04.2016 08:03
Axl Rose

Axl Rose (AP/Claudio Bresciani)

Wokalista Guns N' Roses uszkodził stopę zaledwie tydzień po rozpoczęciu najnowszej trasy zespołu.

Guns N' Roses ledwo rozpoczęli swoją pierwszą od lat trasę koncertową w pełnym składzie, a już doszło do poważnego wypadku. Axl Rose, wokalista, udostępnił na Twitterze wideo, w którym lekarz wyjaśnia, co właściwie przytrafiło się Rose'owi.

"To właśnie może się przytrafić, gdy robisz coś, czego nie robiłeś od prawie 23 lat." - napisał Axl Rose na swoim Twitterze.

Wokalista Guns N' Roses złamał kość w lewej stopie. Jednak to wcale nie stopuje muzyka. Rose ma zamiar występować w gipsie. To znaczy, że najbliższy koncert grupy na amerykańskim festiwalu Coachella, który odbędzie się w ten weekend, nie zostanie odwołany. Guns N' Roses są właśnie w trakcie swojej pierwszej wspólnej trasy po Stanach Zjednoczonych od kilku lat.

Swego czasu również Dave Grohl uległ kontuzji podczas jednego z koncertów i od tamtej pory występował podczas ostatniej trasy Foo Fighters z nogą w gipsie. W listopadzie 2015 roku Foo Fighters wystąpili w Krakowie, a Grohl grał na gitarze i śpiewał siedząc na fotelu wzorowanym na pewnym znanym z serialu HBO tronie.

Więcej o:

POLECANE RADIA