Shura prezentuje zaskakujący singiel.

Damian Cholewiński
08.04.2016 08:27
Shura

Shura (facebook/shuramusic)

Wokalistka zawładnęła Internetem już jakiś czas temu, teraz zamierza zaatakować rynek wydawniczy. Shura pichci swój debiutancki album. Singiel "The Space Tapes" rzuca nieco inne światło na tę artystkę.

Utwory Shury cieszyły się w Internecie dużą popularnością. Wszystko wskazywało na to, że rośnie nam kolejna gwiazda alternatywnego popu. Teraz przestaje to być takie oczywiste... W sieci zadebiutował singiel "The Space Tapes", którym artystka porzuca popowe brzmienie i ukierunkowuje się w stronę elektronicznych wojaży, raczej pozbawionych komercyjnego potencjału. Kawałek jest dosyć zaskakującym wyborem na singla, choćby przez wzgląd na prawie 10-minutowy czas trwania. Wszystko rozstrzygnie się 8 lipca, gdy album "Nothing's Real" trafi do sprzedaży. Wtedy będziemy mogli przekonać się, którą drogę wybrała Shura.

Shura dała się poznać publiczności dzięki takim kawałkom jak "Touch", "2Shy" czy "White Light". Szczególnie pierwszy z nich zrobił furorę w sieci, osiągając ponad 25 milionów odtworzeń na Youtubie. Artystka została ponadto nominowana do wyróżnienia dziennikarzy BBC, Sound of 2015, które prezentuje najbardziej obiecujące muzyczne talenty.

POLECANE RADIA