Ke$ha nagrywa nową płytę?

Filipina Padlewska
26.03.2016 09:13
Kesha

Kesha (REUTERS/L.E. BASKOW)

Ke$ha zapowiedziała prace nad nowym materiałem.

Artystka zapowiedziała pracę nad nowym materiałem na swoim koncie na serwisie Instagram. Ke$ha umieściła tam zdjęcie, którego podpis zdradza zamiary piosenkarki: "Pracowałam cały dzień."

Kesha, fot. https://www.instagram.com/iiswhoiis/Kesha, fot. https://www.instagram.com/iiswhoiis/

Obecnie artystka zmaga się z problemami prywatnymi, co było szeroko komentowane w mediach. Ke$ha wytoczyła sprawę sądową swojemu wieloletniemu producentowi, Dj Luke'owi. Artystka oskarzyła Dj Luke'a o molestowanie seksualne oraz apelowała o zwolnienie z wiążącego ją kontraktu wydawniczego z producentem. Kontrakt ten zabrania Ke$hy współpracę z innymi producentami i wytwórniami muzycznymi. Niestety sąd nie przychylił się do prośby artystki i nie zasądził przerwania współpracy dwojga artystów. Ke$ha złożyła wcześniej w tym tygodniu apelację.

Ostatni album Ke$hy, "Warrior", ukazał się w 2012 roku. Artystka zyskała popularność dzięki utworowi z raperem Flo Ridą, pt.: "Right Round" w 2009 roku. Również wtedy singiel Ke$hy "Tik Tok" zaczął wspinać się po światowych listach przebojów. Debiutancki krążek piosenkarki pt.: "Animal" ukazał się w 2010 roku.

Więcej o:

POLECANE RADIA