Nick Jonas przedstawia okładkę nadchodzącego albumu.

Damian Cholewiński
25.03.2016 11:20
Nick Jonas - Last Year Was Complicated

Nick Jonas - Last Year Was Complicated (facebook.com/nickjonas)

10 czerwca ukaże się trzeci album Nicka Jonasa. Artysta zdradził tracklistę materiału oraz pokazał okładkę.

Nick Jonas długo trzymał w niepewności swoich fanów. W końcu postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić szczegóły dotyczące jego nadchodzącego albumu. Artysta podzielił się okładką wydawnictwa oraz ujawnił jego tracklistę. Album będzie zatytułowany "Last Year Was Complicated" i ukaże się 10 czerwca. Pierwszym singlem promującym ten materiał ma być kawałek "Closer" z gościnnym udziałem Tove Lo. Wg uprzednich zapowiedzi, klip do utworu powinien pojawić się w sieci już dzisiaj. Jonas w jednym z wywiadów stwierdził, że jego najnowszy album opowiada o prawdziwym życiu i jest bardzo emocjonalny:

Kiedy zacząłem pracować nad tym materiałem, wydawało mi się, że wiem o czym będzie. Potem nastąpił pewien przełom. Od tamtej chwili zrozumiałem, że muszę zajrzeć w głąb własnego wnętrza. Cholera, czasami to jest wręcz zbyt prawdziwe! Oddanie doświadczeń prawdziwego życia w muzyce jest trudne.

Tracklista wygląda następująco:

1. Voodoo
2. Champagne Problems
3. Close
4. Chainsaw
5. Touch
6. Bacon
7. Good Girls
8. The Difference
9. Don't Make Me Choose
10. Under You
11. Unhinged
12. Comfortable

Poprzedni album Jonasa ukazał się w 2014 roku i jest zatytułowany po prostu "Nick Jonas". Wydawnictwo dotarło do 6 miejsca zestawienia Billboardu. Swój gościnny udział w sesji nagraniowej wzięli m.in. Angel Haze oraz Demi Lovato. Z albumu pochodzi singiel "Jealous", który okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym i pokrył się aż trzykrotną platyną w Stanach Zjednoczonych. Kawałek znalazł się również w pierwszej 40 rocznego zestawienia singli magazynu Billboard.

POLECANE RADIA