Massive Attack i Sia na Kraków Live Festival!

Damian Cholewiński
23.03.2016 01:13
Kraków Live Festival 2016

Kraków Live Festival 2016 (facebook.com/livefestival)

Krakowski Live Festival ogłasza pierwszych artystów. Znalazły się wśród nich takie gwiazdy jak Massive Attack oraz Sia.

Fani wielkich, plenerowych festiwali wciąż czekają na rozpoczęcie sezonu na tego typu wydarzenia. Poznaliśmy już wielu artystów, którzy zagrają na poszczególnych eventach. Do pieca dokłada Kraków Live Festival i ogłasza pierwszych wykonawców. Trzeba przyznać, że organizatorzy się nie patyczkują i uderzają z naprawdę grubej rury!

Na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa będziemy mogli posłuchać takich artystów jak: Massive Attack, Sia, Damian Marley, Cage The Elephant oraz The Neighbourhood. Niewątpliwie największe emocje budzą koncerty pierwszej dwójki.

Występ Massive Attack w Polsce był oczekiwany od dawna. Wreszcie, przy okazji premiery nowego materiału, ponownie będziemy mogli zobaczyć ich niepowtarzalne, multimedialne show. Obok trip-hopowych wyjadaczy na scenie pojawi się grupa Young Fathers, nagradzana i ceniona hip-hopowa formacja ze Szkocji. Przypominamy, że współpraca pomiędzy tymi dwiema kapelami zawiązała się przy okazji najnowszej EP-ki Massive Attack "Ritual Spirit". Ich wspólny kawałek zatytułowany jest "Voodoo In My Blood".

Kolejnym gwoździem programu Kraków Live Festival ma być występ australijskiej artystki, ukrywającej się pod pseudonimem Sia. Zapewne wszyscy doskonale znają jej wielki przebój "Chandelier". Ostatnia trasa koncertowa tej artystki odbyła się ponad pięć lat temu. Od tego czasu wydała dwa albumy, które na całym świecie sprzedały się w milionach egzemplarzy. Także w Polsce jej płyta "1000 Forms of Fear" pokryła się platyną.

Sprzedaż biletów na Kraków Live Festival rozpocznie się w środę, 23 marca o godzinie 14:00. Impreza odbędzie się w dniach 19 i 20 sierpnia.

POLECANE RADIA