Taylor Swift śpiewa kawałek Rihanny?

Filipina Padlewska
21.03.2016 16:02
Taylor Swift

Taylor Swift (https://www.facebook.com/TaylorSwift/photos_stream?tab=photos_stream)

Piosenkarka śpiewała z przyjaciółmi "We Found Love" podczas występu swojego chłopaka w Las Vegas.

Taylor Swift spędziła ostatni piątek w towarzystwie swojego nie mniej znanego chłopaka, Calvina Harrisa, w Las Vegas.

Tam, podczas setu dj'skiego Harrisa w klubie Omnia, Swift doskonale bawiła się (i śpiewała) do kawałka "We Found Love", na którym wokalu udzieliła estradowa rywalka piosenkarki - Rihanna. Taylor Swift została zauważona w towarzystwie takich postaci ze świata gwiazd jak Karlie Kloss, Sereyah, Haim czy Todrick Hall z "American Idol". Piosenkarka udostępniła filmiki z wydarzenia na swoim Instagramie.

Taylor Swift i Calvin Harris są ze sobą w związku od ponad roku i pozostają jedną z najbardziej popularnych par przemysłu muzycznego. Ich historię miłosną można podziwiać na zdjęciach, które para udostępnia na swoich instagramowych profilach.

 

Taylor Swift & Calvin Harris, fot. https://www.instagram.com/taylorswift/Taylor Swift & Calvin Harris, fot. https://www.instagram.com/taylorswift/

Taylor Swift ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, jednak światową popularność przyniosła jej dopiero 3. płyta zatytułowana "Red", przy którym pomagał jej m.in. Ed Sheeran. Po trzech albumach w stylu country, przyszedł czas na zmianę stylistyki. W 2014 roku artystka wydała popowe "1989", przełomowy album w karierze Swift, na którym znalazły się takie przeboje jak "Shake It Off", "Blank Space" czy "Bad Blood". Do tej pory Taylor Swift zdobyła aż 10 statuetek Grammy.

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA