Taylor Swift śpiewa kawałek Rihanny?

Filipina Padlewska
21.03.2016 16:02
Taylor Swift

Taylor Swift (https://www.facebook.com/TaylorSwift/photos_stream?tab=photos_stream)

Piosenkarka śpiewała z przyjaciółmi "We Found Love" podczas występu swojego chłopaka w Las Vegas.

Taylor Swift spędziła ostatni piątek w towarzystwie swojego nie mniej znanego chłopaka, Calvina Harrisa, w Las Vegas.

Tam, podczas setu dj'skiego Harrisa w klubie Omnia, Swift doskonale bawiła się (i śpiewała) do kawałka "We Found Love", na którym wokalu udzieliła estradowa rywalka piosenkarki - Rihanna. Taylor Swift została zauważona w towarzystwie takich postaci ze świata gwiazd jak Karlie Kloss, Sereyah, Haim czy Todrick Hall z "American Idol". Piosenkarka udostępniła filmiki z wydarzenia na swoim Instagramie.

Taylor Swift i Calvin Harris są ze sobą w związku od ponad roku i pozostają jedną z najbardziej popularnych par przemysłu muzycznego. Ich historię miłosną można podziwiać na zdjęciach, które para udostępnia na swoich instagramowych profilach.

 

Taylor Swift & Calvin Harris, fot. https://www.instagram.com/taylorswift/Taylor Swift & Calvin Harris, fot. https://www.instagram.com/taylorswift/

Taylor Swift ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, jednak światową popularność przyniosła jej dopiero 3. płyta zatytułowana "Red", przy którym pomagał jej m.in. Ed Sheeran. Po trzech albumach w stylu country, przyszedł czas na zmianę stylistyki. W 2014 roku artystka wydała popowe "1989", przełomowy album w karierze Swift, na którym znalazły się takie przeboje jak "Shake It Off", "Blank Space" czy "Bad Blood". Do tej pory Taylor Swift zdobyła aż 10 statuetek Grammy.

Więcej o:

POLECANE RADIA