Rihanna powraca na szczyt

Filipina Padlewska
21.03.2016 08:11
Rihanna podczas wystawy w galerii sztuki MAMA, Los Angeles

Rihanna podczas wystawy w galerii sztuki MAMA, Los Angeles (fot. Christopher Polk / facebook.com)

Rihanna znów podbija notowanie listy Billboard 200 albumem "Anti".

Album „Anti”, którego premiera miała miejsce 26 stycznia, powrócił na szczyt listy 200. najlepszych albumów Billboardu. To już drugi tydzień nowego albumu Rihanny na pierwszym miejscu w tym notowaniu. Do tej pory Rihanna sprzedała ponad 54 tysiące sztuk wydawnictwa w Stanach Zjednoczonych.

Rihanna udostępniła swój album za darmo za pośrednictwem serwisu Tidal i już pierwszego dnia osiągnął status platynowej płyty. Również w pierwszym tygodniu album wskoczył na szczyt notowania Billboardu.  Singlem promującym Anti jest „Work”, w którym występ gościnny zaliczył kanadyjski raper Drake. Singiel ukazał się 27 stycznia tego roku.

Piosenkarka ma na swoim koncie aż 8 albumów. Poprzednie wydawnictwo, "Unapologetic", ukazało się w 2012 roku. Z płyty pochodzą takie piosenki jak "Diamonds", "Stay" (feat. Mikky Ekko) czy "Pour it Up". "Unapologetic" osiągnął w Polsce 4. miejsce wśród najlepiej sprzedających się płyt.

Rihanna wystąpiła ostatnio w Polsce w 2013 roku w Gdyni, dzień po zakończeniu Opener Festival. W tym roku gwiazda zawita do Polski ponownie 5. sierpnia zagra na PGE Arena w Warszawie

Więcej o:

POLECANE RADIA