Reni Jusis z nowymi utworami na Spring Break

redakcja
08.03.2016 10:31
Reni Jusis na gali Kobieta Roku Glamour

Reni Jusis na gali Kobieta Roku Glamour (AKPA)

Znamy kolejne szczegóły i wykonawców organizowanego w dniach w dniach 21-23 kwietnia w Poznaniu Enea Spring Break Showcase Festival & Conference.

Podczas imprezy odbędzie się specjalny showcase'owy wieczór agencji TBA Music. Na scenie klubu Blue Note w sobotę 23 kwietnia zaprezentują się artyści związani z firmą. Atrakcją będzie pierwszy koncert Reni Jusis, z materiałem z nowego albumu "BANG!", pierwszej płyty artystki od siedmiu lat, zapowiadanej jako nowa, elektryzująca i zaskakująca odsłona w karierze wokalistki. Wieczór TBA Music uświetni także wspólny koncert Daniela Blooma oraz Tomka Makowieckiego i występ jednej z najciekawszych debiutantek ostatnich miesięcy czyli Rosalie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, także podczas tegorocznej edycji imprezy Enea Spring Break oraz Co Jest Grane 24 połączą siły. Na Co Jest Grane 24 Stage w Sali Wielkiej CK Zamek, zagrają tacy artyści jak Rebeka, Jazzombie, Stara Rzeka, JAAA!, Paula i Karol, Lari Lu, Rita Pax, a także dwa projekty z Niemiec: Abramowicz oraz Malky.

Bilety na imprezę można kupić wyłącznie 3-dniowe karnety w cenie 89 zł. Są dostępne na stronach: Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Biletomat.pl i Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Na Enea Spring Break zagra ponad 100 wykonawców, w tym m.in. Brodka, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Rebeka czy Jazzombie.

POLECANE RADIA