Popek i Gang Albanii już teraz w Tuba.FM!

redakcja
26.02.2016 13:52
Gang Albanii

Gang Albanii (Facebook)

Król Albanii i jego banda prezentują swoje soczyste numery, dzięki którym zostaniesz królem życia.

Jesteś fanem Popka i chcesz być na bieżąco z jego twórczością? Już teraz włącz radio Gang Albanii, w którym znajdziesz nie tylko kawałki hip-hopowej formacji, ale także solowe dokonania rapera... i nie tylko.

Z myślą o wszystkich poddanych króla Albanii, stworzyliśmy stację bezkompromisową. Stację, która tak jak sam Popek, nie uznaje cenzury i utartych schematów. Radio Gang Albanii gra numery, które pozwolą Ci stać się prawdziwym królem życia. Już teraz przenieś się do świata, w którym zamiast śniegu pada kokaina, a zamiast deszczu z nieba leje się najdroższa whisky.

Jak mówią Popek, Borixon i Alibaba, po ich muzyce nie należy spodziewać się niczego ambitnego. Chyba, że chcecie poczuć się jak młody Bóg, który:

[ ] kupuje Mercedesa za gotówkę z reklamówki Tesco, a przez weekend przep... w 5-ięcio gwiazdkowym hotelu tyle siana, ile przez całe życie nie zarobi typowa kobieta pracująca na kasie w Biedrze.

Takie właśnie są kawałki Gangu Albanii i jego króla, Popka. A zatem nie zwlekaj dłużej i odpal jedyną stację, która pozwoli Ci wejść do świata szemranego towarzystwa, drogich imprez i luksusowych panienek.

POLECANE RADIA