Kesha nie może powstrzymać łez!

Damian Cholewiński
24.02.2016 11:47
Kesha

Kesha (Kesha, fot.mat.prasowe)

Kesha dziękuje na instagramie za wsparcie, które otrzymała od fanów i kolegów z branży muzycznej.

Sprawa kontraktu płytowego Keshy z Sony Music jest jednym z najgorętszych tematów świata muzyki, jaki pojawia się ostatnio w mediach. Wokalistka oskarżyła swojego dotychczasowego producenta o molestowanie seksualne i dręczenie psychiczne. Dr Luke - bo o nim tutaj mowa - wszystkiemu zaprzecza. Artystka pragnie uwolnić się od umowy z Sony Music. Uzasadnieniem dla przedwczesnego zerwania kontraktu miałoby być nieetyczne zachowanie Dr Luke'a i liczne nadużycia jakich - zdaniem Keshy - wielokrotnie dopuścił się on podczas ich współpracy. Z kolei firma Sony zwraca uwagę na olbrzymią kwotę, która została zainwestowana w celu zrobienia z Sebert międzynarodowej gwiazdy.

Kesha otrzymała liczne słowa wsparcia zarówno od swoich fanów, jak i ludzi związanych ze światem show biznesu.  Na swoim profilu na instagramie podziękowała wszystkim, którzy stanęli po jej stronie:

Powiedzieć „dziękuję”, to za mało, ale to wszystko co mogę zrobić. Otrzymane wsparcie wycisnęło łzy z moich oczu. Kocham Was wszystkich!

Ostatnim hitem, w którym usłyszymy Keshę jest utwór "Timber" z repertuaru Pitbulla. Wg RIAA, singiel pokrył się platyną aż sześciokrotnie.

POLECANE RADIA