Młody gniewny - zobacz sesję Young Thuga dla "GQ"

Julia Borowczyk
18.02.2016 12:55
Young Thug

Young Thug (gq.com)

Artysta zdradził w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu, że marzy o duecie z... Adele!

Najnowszy teledysk Young Thuga, zrealizowany do piosenki "Worth It", właśnie trafił do sieci. W międzyczasie, gdy raper przygotowuje się do wydania kolejnego mixtapu, wziął także udział w sesji fotograficznej dla magazynu "GQ". Autorem bardzo kolorowych zdjęć jest Ben Watts.

W wywiadzie dla "GQ", Young Thug przyznał, że marzy o duecie z Adele!

Potrzebuję jakiegoś damskiego wokalu do mojej piosenki "Birthday". Może Rihanna. Ale wiesz z kim chciałbym zrobić numer, niezależnie od wszystkiego? Z Adele. To byłoby naprawdę coś wielkiego. - komentował muzyk.

Young Thug ma zaledwie 24 lata, ale jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych raperów na rynku. Zadebiutował mixtapem "I Came from Nothing" w 2011 roku. Od tego momentu jego mentorem został Gucci Mane, artysta pracujący w Atlancie. Young Thug ma na swoim koncie ma ponad 15 wydawnictw niezależnych i tylko jeden album studyjny. "Barter 6" został wydany w kwietniu zeszłego roku, a promowały go takie single jak "Check" czy "Constantly Hating".

Waka Flocka Flame, Future, Keri Hilson, T.I. - to tylko nieliczne nazwiska osób, z którymi Young Thug współpracował do tej pory. Jego ostatnim featuringiem jest utwór "Highlights", który pojawił się na najnowszej płycie Kanye Westa, "The Life of Pablo".

Prywatnie, Young Thug jest ojcem 6 dzieci. Raper podzielił się z magazynem swoją refleksją na temat wychowywania gromadki.

To nie jest łatwe. Chciałbyś cofnąć czas, ale jest za późno. Co ja sobie do cholery wtedy myślałem? Najważniejsza część to ta, w której uświadamiasz sobie, że nie będziesz już w stanie robić rzeczy, które robiłeś wcześniej. To pierwsza zasada posiadania dziecka: nie będziesz już tym, kim byłeś.

Ostatni mixtape artysty ukazał się na początku lutego 2016 roku. Dzieło nosi tytuł "I'm Up".

POLECANE RADIA