Adele dla amerykańskiego "Vogue'a"

Julia Borowczyk
13.02.2016 08:57
Adele

Adele (vogue.com)

Zobacz przepiękną sesję wokalistki dla jednego z najważniejszych magazynów modowych.

Świat wciąż żyje ostatnią płytą Adele, "25". Artystka została wyróżniona marcową okładką w amerykańskim magazynie "Vogue". Sesję zdjęciową wykonała słynna fotografka, Annie Leibovitz. W wywiadzie dla "Vogue'a", Adele poruszyła temat sławy, rodziny, macierzyństwa i nadchodzącej trasy koncertowej.

Wokalistka zdradziła również, że jednymi z jej ulubionych płyt są "Ray of Light" Madonny oraz "Play" Moby'ego. Podzieliła się także swoją refleksją na temat brytyjskiego girlsbandu, Spice Girls, którego jest fanką od wielu, wielu lat.

Ludzie zawsze myślą, że żartuję, ale Spice Girls osiągnęły sukcs, kiedy miałam siedem lat. Cały ten ruch tzw. girl power, był wielką częścią mojego życia. - komentuje diwa.

Poprzednia płyta Adele, "21", ukazała się w 2011 roku. Wokalistka zrobiła sobie kilkuletnią przerwę, by ułożyć swoje życie prywatne. W międzyczasie zaczęła spotykać się z Simonem Koneckim. Para wychowuje wspólnie syna Angelo, który urodził się w 2012 roku.

Potrzebujemy prywatności. Myślę, że to naprawdę trudno być dzieckiem sławnej osoby. Kiedy zapali trawkę lub spożyje alkohol przed osiągnięciem pełnoletności, albo będzie gejem i nie podzieli się tą informacją ze mną, a przyłapie go jakiś fotograf i to będzie sposób w jaki się o tym dowiem? - Adele przyznaje, że macierzyństwo pełne jest pytań i wątpliwości.

Adele ruszy w trasę koncertową promującą "25" dokładnie 29 lutego. Artystka zaśpiewa w Europie oraz Ameryce Północnej. Niestety, Adele nie zdecydowała się na żaden występ w Polsce.

POLECANE RADIA