Jedyna taka noc w roku - zobacz jak wyglądał Sylwester gwiazd!

Julia Borowczyk
02.01.2016 10:20
Nicki Minaj

Nicki Minaj (https://www.instagram.com/nickiminaj/)

Czy Taylor Swift, Nicki Minaj lub Ellie Goulding bawiły się w najlepsze?

Sylwester to nie tylko huczne wejście w Nowy Rok. To także czas na ceremonialne pożegnanie ostatnich miesięcy. Dla wielu artystów 2015 rok był udany, a ich kariery trwały i w dalszym ciągu trwają w najlepsze. Podobnie jak w czasie Świąt, gwiazdy podzieliły się zdjęciami z ostatniej imprezy na Instagramie. Wiele z nich, m. in.: Nicki Minaj i Demi Lovato, pracowało również w Sylwestra, występując dla wielotysięcznej publiczności.

Nie obyło się jednak bez symbolicznej lampki szampana w gronie najbliższych. Brytyjska wokalistka Ellie Goulding miała wolne i zaprezentowała się w przepięknej czarnej kreacji. Olśniewająco wyglądała również Taylor Swift, którą trudno było rozpoznać w klubie, ponieważ nosiła fantazyjną maskę. John Legend wybrał się natomiast z żoną, aż do afrykańskiego Maroko. Już za kilka miesięcy wokalista zostanie po raz pierwszy ojcem. Wygląda na to, że 2016 rok zapowiada się niezwykle ekscytująco.

Nie zatrzymujemy Was dłużej - sprawdźcie nasza galerię i podejrzyjcie, co robiły pozostałe gwiazdy w tę wyjątkową noc. Mamy nadzieję, że Wasza zabawa była równie udana.

POLECANE RADIA