Miley Cyrus znowu szokuje

Klaudia Żołnacz
23.12.2015 13:28
Miley Cyrus

Miley Cyrus (Paper Magazine)

Amerykańska piosenkarka i aktorka trafiła na okładkę magazynu ?Plastik?. Najnowsze wydanie czasopisma będzie dostępne z czterema różnymi okładkami. Zobaczcie, która z nich jest najdziwniejsza.

Miley Cyrus już dawno nie przypomina słodkiej nastolatki, która zadebiutowała w serialu „Hannah Montana”. Piosenkarka od momentu osiągnięcia pełnoletniości usilnie dąży do zmiany swojego scenicznego wizerunku. Ze słodkiej dziewczyny stała się kontrowersyjną artystką, dla której nie ma tematów tabu. Szokuje nie tylko na koncertach, ale również w mediach.

Tym razem Miley wzbudziła spore kontrowersje sesją okładkową dla magazynu „Plastik”, której hasło przewodnie brzmi: „Miley goes Plastik”. Artystka zaprezentowała się na czterech różnych okładkach czasopisma. Łączy je jedno - niesmak, jaki wywołują. Zdjęcia, jak na Cyrus przystało, okraszone zostały nagością. Mimo, iż pokazują w pewien sposób dystans artystki do samej siebie, wzbudzają spore kontrowersje, prowokują i powodują niesmak. Jednym słowem, sesja okładkowa jest naprawdę dziwna. Chyba wolimy Miley w spokojniejszym i bardziej normalnym wydaniu. A Wy?

Dorobek muzyczny Miley Cyrus zamyka krążek „Miley Cyrus & Her Dead Petz” z sierpnia 2015 roku. Wcześniejsze albumy to Bangerz” z 2013 roku,  Can't Be Tamed” z 2010 roku, „Breakout” z 2008 roku oraz Meet Miley Cyrus” z 2007 roku. Jako bohaterka filmu Disneya, zatytułowanego „Hannah Montana”, Cyrus wydała 5 płyt oraz dwa krążki z remiksami.

POLECANE RADIA