Warszawa europejską stolicą muzyki

redakcja
23.11.2015 18:14
Europejskie Targi Muzyczne

Europejskie Targi Muzyczne "Co Jest Grane" (www.facebook.com/targicojestgrane/photos_stream)

Już 27 listopada rozpoczną się Europejskie Targi Muzyczne ?Co Jest Grane?.

To już V edycja jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Jak co roku na fanów czekają spotkania z artystami, dziennikarzami i osobami z szeroko pojętej branży muzycznej oraz to, co lubimy najbardziej- koncerty.

W tym roku muzycy zaprezentują się na pięciu scenach, m.in.: w salach koncertowych PKiN, Teatrze Studio oraz Cafe Kulturalnej. Wsród tegorocznych artystów znalazły się zarówno wielkie nazwiska rodzimej sceny muzycznej, jak i dobrze rokujący debiutanci, pretendujący do miana przyszłych gwiazd. Podczas trzech dni trwania imprezy, swoje nowe pomysły zaprezentują takie sławy jak Voo Voo, Pectus (z gościnnym udziałem m.in.: Kayah, Urszuli Dudziak, Patrycji Markowskiej i Anii Wyszkonii), Smolik i Kev Vox, Organek, Patrick The Pan czy Basia Kontra Chłopcy.

Ale Europejskie Targi Muzyczne "Co Jest Grane", to nie tylko same koncerty. To także, i przede wszystkim, świetna okazja, do udziału w panelach dyskusyjnych i warsztatach muzycznych, z udziałem najważniejszych przedstawicieli polskiej branży muzycznej. W trakcie spotkań poruszane są kluczowe problemy, takie jak promocja polskich artystów za granicą czy wyzwania stojące przed muzykami, menedżerami i dziennikarzami muzycznymi.

Jak sama nazwa wskazuje, Targi mają także swoją cześć... targową. Przez cały weekend, w Pałacu Kultury i Nauki, działać będzie miasteczko stoisk, gdzie "wystawi się" 59 wystawców, którzy zaprezentują swoje produkty (słuchawki, gramofony, wydawnictwa płytowe itp.). Każdy z nich przygotował dla uczestników Targów wiele atrakcji, m. in.: specjalne promocje na produkty, kameralne spotkania z artystami czy wyjątkowe występy, podczas których można usłyszeć znane kawałki, w nowych aranżacjach.

Europejskie Targi Muzyczne „Co Jest Grane” to znakomita okazja, do poznania ciekawych ludzi, których łączy jedno- muzyka. Podczas imprezy, można nie tylko spotkać, ale przede wszystkim porozmawiać ze znanymi artystami i osobami z branży muzycznej, którzy chętnie wymienią się doświadczeniami i ciekawymi spostrzeżeniami.

Europejskie Targi Muzyczne „Co Jest Grane” odbędą się w dniach 27-29 listopada, w Pałacu Kultury i Nauki. Bilety na koncerty, uprawniające do bezpłatnego wstępu na targi i konferencję, do nabycia w wybranych punktach sieci Empik oraz serwisie eBilet.pl. Z kolei wejściówki na Targi, sprzedawane będą przez cały czas trwania targów w PKiN.

Więcej informacji pod adresem https://www.facebook.com/targicojestgrane oraz na stronie

http://cjg.gazeta.pl/EuropejskieTargiMuzyczne/0,0.html.

POLECANE RADIA