Finaliści X Factor wracają do Warszawy

redakcja
20.11.2015 18:14
Hatbreakers

Hatbreakers (Materiały promocyjne)

Już 22 listopada Hatbreakers wystąpią w klubie Sen Pszczoły.

Hatbreakers to szóstka szalenie pozytywnych i zdolnych osób, które uwielbiają pofantazjować z muzyką. Krakowska grupa została założona pięć lat temu, lecz w obecnym składzie i instrumentarium gra od połowy 2014 roku. Ich muzyka to fuzja różnych gatunków muzycznych, które zostały opakowane w przepiękne popowe brzmienia. Sami muzycy nazwali tę mieszankę „Orbital Popem”.

Szerszej publiczności, Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku doszli do półfinału IV edycji „Must Be the Music”. Natomiast dwa lata później byli finalistami, ostatniej jak dotąd, polskiej edycji "X Factor". Dzięki własnym, niebanalnym aranżacjom znanych przebojów, kapela zyskała przychylność zarówno jurorów, jak i widzów.

Krakowianie to także zdobywcy Grand Prix na tegorocznym "In Memoriam", czyli festiwalu pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Ponadto zespół ma za sobą występy u „Kuby Wojewódzkiego”, w studiu „Dzień Dobry TVN” i „Rannym Kakao” Rock Radia.

Hatbreakers zjednują sobie rzesze fanów, przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Grupa koncertowała u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, wśród których warto wymienić T.Love, Irę, Lady Pank, Lemon, Marylę Rodowicz i Sylwię Grzeszczak. Zespół zagrał także część jubileuszowej trasy „X Tour”, wraz z zespołem Afromental.

Podczas niedzielnego koncertu, w warszawskim klubie Sen Pszczoły, będzie można usłyszeć nie tylko kawałki z płyt „Go Electric” i „Yeti Superstar”, ale także nowe, nieopublikowane dotąd utwory, które znajdą się na najnowszej płycie Hatbreakers.

Data: 22.11.2015 godzina 20:00

Adres: Grochowska 301/305 Warszawa (Klub Sen Pszczoły)

Bilety:15zł do nabycia w klubie

POLECANE RADIA