Reunion Guns N'Roses? Coraz więcej....plotek.

Anna Małoszewska
14.11.2015 10:08
Guns N' Roses

Guns N' Roses (Facebook)

Slash i Axl Rose konsekwentnie milczą na temat powrotu pierwszego składu Guns N'Roses. Pogłoski na ten temat pojawiają się od dnia, w którym legendarny gitarzysta przyznał, że pogodził się ze swoim dawnym przyjacielem.

Pisaliśmy o tym  w naszym serwisie..

Jakiś czas temu o ewentualnym reunion wypowiedział się Scott Weiland, ex-lider kapeli Velvet Revolver, którą Slash powołał do życia w 2004 roku. Zdradził, że jest pewny tego, że Gunsi wrócą razem na scenę. Na oficjalnym Twitterze Guns N'Roses pojawił się tego dnia dosyć dziwny komentarz:

"Dziś wszyscy jesteśmy dziennikarzami. Czytajcie z ruchu warg i między wierszami."

Wczoraj sensację wywołał Nikki Sixx, który na pytanie, czy klasyczny skład GNR powinien wrócić, odpowiedział:

"Wracają. Wszyscy o tym wiedzą, że wracają."- stwierdził gitarzysta.

Przed Nikim atmosferę podgrzała przyjaciółka żony Duffa McKagana, która w wywiadzie ogłosiła, że stary skład legendarnej kapeli wystąpi razem.

Dodatkowo pojawiły się pogłoski, że już tylko kilka dni dzieli nas od oficjalnego ogłoszenia trasy koncertowej pierwotnego składu Guns N'Roses, który, jak się okazuje, może wcale nie być składem pierwotnym. Albowiem w szeregi kapeli, mają wchodzić Axl Rose, Slash i Duff McKagan. Natomiast Izzy Stradlina, Stevena Adlera i Matta Soruma zastąpić mają muzycy obecnego składu Gunsów: Richard Fortus i Frank Ferrer.


Jak do tej pory żaden z muzyków klasycznego składu GNR, nie potwierdził, ani nie zaprzeczył pogłoskom. Jedynie Adler jakiś czas temu powiedział, że nic mu na ten temat nie wiadomo. Z kolei management Slasha wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że muzyk jest zbyt zajęty solowymi projektami i nie ma czasu wypowiadać się na ten temat.

Bez wątpienia Slash jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Aktualnie gitarzysta jest w trasie koncertowej, promującej album "World On Fire", a ponadto już teraz myśli o następnym krążku. Jednak póki co muzyk szykuje się do koncertu w Łodzi, który obędzie się już w najbliższy piątek. Zobacz specjalne zaproszenie od muzyka.

POLECANE RADIA