Hit Weekendu oficjalnym hymnem polskiej reprezentacji? To niewykluczone!

redakcja
13.11.2015 13:38
kadr z teledysku do utworu

kadr z teledysku do utworu "Ona tańczy dla mnie" (www.facebook.com/grupaweekend/photos_stream)

Gwiazdorzy Disco Polo zaprezentowali "Oficjalny hymn kibiców na Euro 2016".

Kilka tygodni temu Hirek Wrona zapowiedział, że będzie starał się zorganizować, wraz z PZPN, konkurs na oficjalny utwór, zagrzewający naszych Orłów do walki.

„Hymn piłkarskiej kadry? Nie ma czegoś takiego w tej reprezentacji. Wkrótce postaram się spotkać z dyrektorem Basałajem, może także z prezesem Bońkiem. Spróbuję ich namówić na to, żebyśmy zrobili konkurs na taką piosenkę. Nie ma znaczenia, czy ktoś wydał 30 złotych płyt, czy to amator, "no name". Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Być może ktoś zaadoptuje znaną już melodię, dopisując do tego nowe słowa. Kryterium ma być jedno - wszyscy mają taką piosenkę śpiewać”- powiedział, w wywiadzie udzielonym portalowi wp.pl, Hirek Wrona.

Na odpowiedź ze strony artystów, nie trzeba było długo czekać. Jako pierwszy swoją propozycję, zaprezentowali Radek Liszewski i zespół Weekend. Kawałek nosi tytuł „Oni tu są i grają dla nas”. Jest to przeróbką przeboju „Ona tańczy dla mnie”, który z całą pewnością spełnia wszystkie kryteria dobrego hymnu. Tym bardziej, że także nasi kadrowicze niejednokrotnie pokazali, iż muzyka Disco Polo jest bliska ich sercom.

Jak podoba się Wam piłkarski hymn, w wykonaniu zespołu disco polo Weekend? Bez wątpienia przypadnie on do gustu Kamilowi Grosickiemu, który z miłą chęcią zanuci ten kawałek w szatni, wraz ze swoimi kolegami z reprezentacji.

POLECANE RADIA