Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem?

Klaudia Żołnacz
20.10.2015 08:50
Justin Bieber i Selena Gomez, 2011

Justin Bieber i Selena Gomez, 2011 (billboard.com)

Tak, to już pewne! Parę muzyków tym razem połączyła wspólna pasja, a nie gorący romans.

Justin Bieber i Selena Gomez nagrali wspólną piosenkę zatytułowaną „Strong”. Muzycy zaskoczyli nią swoich fanów. Jeszcze dziwniejszy jest fakt, iż nagranie bardzo szybko zostało skasowane i nie można odnaleźć go w sieci. Utwór, będący opowieścią o związku Biebera i Gomez, najprawdopodobniej jest zapowiedzią najnowszego albumu Biebera „Purpose”. Premiera krążka przewidziana jest na 13 listopada. Bieber rozpoczął oficjalne odliczanie do premiery, które możecie śledzić na Instagramie artysty.

Jak do tej pory, Bieber nie potwierdził czy piosenka nagrana w duecie z Seleną znajdzie się na jego nowej płycie. Może więc istnieje inny powód dla którego ukazała się ich wspólna piosenka? Od momentu rozstania, muzycy są bardzo oszczędni w komentowaniu swojego życia.  W niedawnym wywiadzie dla magazynu Complex, Bieber przyznał, że gdy spotykał się z Seleną, nie był jeszcze gotowy na poważny związek.

Muzyczny dorobek Biebera zamyka krążek „Bielieve” z 2012 roku. Z kolei Selena Gomez 9 października wydała drugą solową płytę zatytułowaną „Revival”.

POLECANE RADIA