Dawid Podsiadło ujawnił okładkę drugiej płyty

Cam
16.09.2015 16:42
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło (LUKASZ CYNALEWSKI)

Na swoim profilu na Facebooku Dawid Podsiadło ujawnił okładkę drugiej solowej płyty. Materiał nosi tytuł "Annoyance And Disappointment" i ukaże się 6 listopada.

Na okładce znalazł się fragment obrazu Juliusa Kronberga "David och Saul" z 1885 roku.

Można ją zobaczyć klikając tutaj.

Płytę "Annoyance And Disappointment" Dawid Podsiadło nagrywał w Studio Custom 34 w Gdańsku. Producentem jest Bogdan Kondracki, we współpracy z Danielem Walczakiem. Niebawem poznamy pierwszego singla i teledysk do niego.

- Wybranie tytuły drugiej płyty było chyba jeszcze większym przeżyciem niż wybranie tytułu pierwszej płyty - mówi Dawid Podsiadło. - Szczerze mówiąc za każdym razem chyba będę to przeżywał. Lubię nadawać tytułom znaczenie, żeby w przyszłości wracając do tych kilku słów uśmiechać się nieco szerzej. Po kilku propozycjach, które życie mi podsuwało na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy stwierdziłem, że jednak kontynuacja tytułu z pierwszej płyty będzie najlepszym pomysłem. Był to koncept, który miałem już wtedy płyty jako że inspiracją do tytułowania moich wydawnictw jest jedno zdanie, pochodzące z serii japońskich gier, Final Fantasy VIII. Pokazanie dwóch stron najmocniejszych uczuć. Radości i smutku. Odwiecznej walki między tymi siłami. Światło i mrok.

Artysta zapewnia, że stworzył coś ambitniejszego od debiutu, jednocześnie bez rezygnacji z chwytliwych melodii.

Artysta zadebiutował w maju 2013 roku krążkiem "Comfort and Happiness", który do tej pory sprzedał się w ponad 150 tys. kopii. W październiku 2014 roku ukazał longplay "Ruby Dress Skinny Dog" formacji Culry Heads, której Podsiadło jest wokalistą.

 

POLECANE RADIA