Brat Slasha o reunion Guns N'Roses: Piep...ć to!

Anna Małoszewska
11.09.2015 14:47
Slash z bratem, Ashem

Slash z bratem, Ashem (Facebook)

Wy obsesyjni fani Guns N'Roses. Piep...ć reunion. Jeśli naprawdę kochacie tych chłopaków, cieszcie się tym, co dokonali - tak zaczął się wpis brata Slasha, Asha Hudsona, na Facebooku.

Ash nie ukrywa, że ma dość ciągłych pytań o to, czy jego brat wróci do oryginalnego składu Guns N'Roses.

To tak jakby powiedzieć: „Kocham tych gości, co wstawili mi drzwi do pokoju. Ciągle przez nie przechodzę. Bardzo bym chciał, żeby ci goście wrócili i wynaleźli dla mnie nowe drzwi". A co złego jest w tych drzwiach, które macie?

pyta Hudson na Facebooku.

One ciągle działają. Ciągle możesz ich używać. Wasze piep.... strony fanowskie muszą zająć się wreszcie innym tematem.

Niedługo później Ash skasował wpis ale wcześniej dał jeszcze upust swojej frustracji w komentarzach.

Guns N'Roses BYŁ najlepszym zespołem wszechczasów. Razem dokonali czegoś wielkiego. Nie mają już nic do udowodnienia. Ich historia dawno się skończyła. Czy Rolling Stones dziś to ci sami Rolling Stones na których dorastaliśmy? Nie. To teraz zwykły cyrk. Kochacie Axla, bo macie go w pamięci jako pięknego i młodego. Teraz to Otyły Presley. Życie toczy się dalej. Jeśli chcecie zrobić coś pożytecznego, lepiej ruszcie tyłki i kupcie płytę mojego brata.

Ash Hudson pisał również, że Slash jest w tym momencie w najlepszym momencie swojej kariery ze świetnym zespołem. Nagrywa teraz nową płytę i jest naprawdę bardzo szczęśliwy a fani muszą zaakceptować fakt, że Guns N'Roses to już przeszłość i ani jego brat, ani Duff McKagan ani Izzy Stradlin nie potrzebują powrotu, bo osiągnęli bardzo wiele.

Jeśli jeszcze jeden idiota zapyta mnie o reunion, zablokuję go. Axl to tłusty idiota i powrót starego składu Guns N'Roses mógłby przynieść wiele rozczarowań.

kończył Hudson.

My przypominamy, że już za niewiele ponad dwa miesiące Slash przyjedzie do naszego kraju. Wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety do nabycia m.in. na stronie organizatora: www.shop.metalmind.com i na www.eventim.com
Ash Hudson jest młodszym bratem muzyka. Mieszka w Japonii, jest fotografem i designerem.

POLECANE RADIA