Nowa gra dla fanów Queen

Mateusz Mochnaczewski
29.05.2015 09:40
Queen

Queen (https://www.facebook.com/Queen/photos)

Firma Soshi Games stworzyła specjalną aplikację na urządzenia mobilne.

„Queen: Play The Game” dostępna będzie za opłatą, dla użytkowników telefonów z systemami iOS i Android. Nowa gra, oprócz zabawy, oferuje fanom brytyjskiego zespołu dużo więcej. Dzięki niej będą oni mogli m. in.: posłuchać nieopublikowanych wcześniej utworów, obejrzeć nieznane zdjęcia oraz sprawdzić swoją wiedzę w teście. Aplikacja została zatwierdzona przez zespół Queen, o czym muzycy poinformowali swoich miłośników na twitterze.

„Ta gra jest wszystkim tym, czego potrzebują zarówno młodsi, jak i starsi fani kapeli. Nowe materiały i rozgrywki będą dodawane regularnie. Zaakceptowana przez zespół, stworzona przez fanów i napędzana przez Ciebie. Zostań mistrzem już teraz!” - przekonują twórcy aplikacji.

Na tę chwilę „Queen: Play The Game” oferuje bazę ponad 900 pytań, o różnym poziomie trudności, które zostały przygotowane w oparciu o bogatą historię grupy. Oprócz poszerzania swojej wiedzy, można także spróbować wielu innych zabaw, m. in.: układania puzzli czy popularnej „wykreślanki”, których motywem przewodnim jest zespół Queen.

POLECANE RADIA