Premiera "Depeche Mode Live in Berlin" na Wielkim Ekranie!

15.10.2014
Depeche Mode

Depeche Mode (Fot. www.depechemode.com)

Fanów Depeche Mode czeka wielka niespodzianka! Będą mogli zobaczyć premierowy pokaz DVD koncertowego "Depeche Mode Live in Berlin" na wielkim ekranie! Znamy szczegóły!

Multikino, Sony Music Poland i Polskie Forum Depeche Mode mają zaszczyt zaprosić wszystkich fanów grupy Depeche Mode na wyjątkowe wydarzenie.  Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD- Depeche Mode Live in Berlin. Dwugodzinne show zespołu zarejestrowane w berlińskiej hali O2 World na dużym ekranie tylko  w Multikinie!

Depeche Mode Live in Berlin

Ogromny sukces płyty 'Delta Machine' (m.in. najlepiej sprzedająca się zagraniczna płyta roku 2013 w Polsce) doczekał się przypieczętowania w postaci wydawnictwa koncertowego. Depeche Mode wystąpili nad Wisłą w ramach Delta Machine Tour aż dwa razy (w lipcu '13 na Stadionie Narodowym i lutym '14 w Łodzi) i oba te wyprzedane koncerty zostawiły niezapomniane wrażenia nie tylko wśród zagorzałych fanów grupy. Poza świetną formą muzyków i solidną setlistą, obejmującą hity z całej kariery grupy, każdy występ odznaczał się niesamowitym klimatem także za sprawą wizualizacji Antonna Corbijna, artysty od lat współpracującego z zespołem. Teraz dzięki wydawnictwu "Depeche Mode Live in Berlin" można na stałe zachować te wspomnienia w swojej kolekcji.

Wydanie "Depeche Mode Live in Berlin" to box zawierający 2DVD, 2CD i płytę Blu-Ray audio. Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 r. Drugie DVD ("Alive In Berlin") to zapis show połączony  z materiałami zza kulis, wywiadami z zespołem i fanami, a także 2 piosenki zarejestrowane podczas sesji akustycznej w hotelu w Berlinie. Płyty CD to zapis audio koncertu (w sumie 21 piosenek) a Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty 'Delta Machine' w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1. Całe wydawnictwo wydane będzie w specjalnym opakowaniu (box), do którego dołączona jest 16-stronicowa książeczka.

Pokaz premierowy „Depeche Mode Live in Berlinbędzie można zobaczyć
tylko 4 listopada o 20.00 kinach sieci Multikino i Silver Screen z wyłączeniem Sopotu, Czechowic - Dziedzic oraz Zgorzelca.

Ceny biletów:

  • 25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala

Bilety na „Depeche Mode Live in Berlin” w sprzedaży od 17 października 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA