Paul Simon i Sting odwiedzą Kraków

OG
08.09.2014
Paul Simon & Sting

Paul Simon & Sting (fot. Facebook)

Paul Simon i Sting ruszają we wspólną trasę. Pierwszy koncert w ramach tournée "On Stage Together" odbędzie się 12 marca na Kraków Arenie.

Paul Simon i Sting - wspólna trasa koncertowa

Pomysł na wspólną trasę tych dwóch długoletnich przyjaciół zrodził się na pierwszym wspólnym koncercie na rzecz Fundacji Robin Hood w 2013 roku. Sting i Paul Simon znani są z twórczości w wielu gatunkach muzycznych oraz z tego, że cieszą się uznaniem wielu pokoleń fanów.

Wspólna trasa po Ameryce Północnej na początku tego roku pokazuje, że są to niezwykłe występy dwóch fantastycznych artystów. Koncerty są mieszanką: pięknych głosów, wspaniałej muzyki zespołów towarzyszących, najbardziej popularnych utworów wykonywanych zarówno wspólnie jak i osobno.

Organizator Arthur Fogel, powiedział:

Jesteśmy dumni, z tego że możemy zorganizować tą wspaniałą trasę w Europie. Trasa w Ameryce Północnej była ogromnym sukcesem pod wieloma względami. Tych dwóch niezwykle utalentowanych artystów dało niezapomniane koncerty.

Paul Simon i Sting - twórczość

Podczas trasy koncertowej Paul Simon i Sting zaprezentują wiele utworów z dorobku obu muzyków. Setlista, na której znajduje się ponad 30 piosenek artystów, zawiera takie utwory jak "Boy In The Bubble," "Fields of Gold," "Driven To Tears," "Mother & Child Reunion," "Desert Rose," "Every Breath You Take," "The Boxer," "Diamonds On The Soles of Her Shoes".

Paul Simon był połową kultowego duetu Simon & Garfunkel, który tworzył wraz z Artem Garfunkelem. Zespół istniał w latach 1964 - 1970 i stworzył między innymi takie przeboje, jak "Sound of Silence" czy "Mrs. Robinson". Jako artysta solowy wydał 11 albumów.

Sting, czyli Gordon Matthew Thomas Sumner był wokalistą i basistą popularnej grupą The Police, która rozpadła się 1986 roku. Brytyjczyk ma na koncie świetną karierę solową, podczas której nagrał 11 solowych krążków.

Paul Simon i Sting - koncert w Polsce

Koncert Paula Simona i Stinga odbędzie się 12 marca na Kraków Arenie.

Bilety na koncerty na trasie "Paul Simon & Sting: On Stage Together" w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 19 września od godziny 9:00 na LiveNation.pl.

Fani artystów będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej przedsprzedaży dostępnej na stronach obydwu muzyków już od 16 września od godz. 10:00 do czwartku 18 września do godziny 15:00.

Klienci Live Nation Polska będą mieli możliwość skorzystania z przedsprzedaży dostępnej tylko na Livenation.pl w dniu 18 września od godziny 9:00 do godziny 15:00.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA