L.Stadt na dużej scenie Open'era

AniCeg
24.05.2012 21:14

fot.mat.prasowe

Organizatorzy Open'er Festival przedstawili kolejnych polskich wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu. Zapowiedziano także udział młodziutkiej Jessie Ware.

Początkowo Alter Art zarzekał się, że dziś poznamy tylko polskich wykonawców gdyńskiego festiwalu. Jednak ogłoszono również występ młodziutkiej Jessie Ware, nadziei brytyjskiej sceny. Jak piszą o niej organizatorzy Open'era:

Jessie Ware koncertowała u boku Jacka Pe?ate, nagrywała z SBTRKT i Sapmhą. Cały Londyn żyje jej kolejnymi singlami, a te są wyśmienite. Posłuchajcie choćby "Running" czy "110%" i nie będziecie mieli wątpliwości, dlaczego Jessie ma wsparcie Rinse FM, a na jej debiutancką płytę "Devotion" czeka się z napięciem.

Jednak nie tylko Jessie zobaczymy na scenach festiwalu. Reprezentację Polski zasilili m.in. L.Stadt, którzy wracają z USA po pracy nad nowym materiałem nagranym w stylu country. Zaprezentują go na scenie głównej, z pewnością nie zabraknie hitów z poprzednich albumów"L.Stadt" i "El P". Nie zabraknie także Izy Lach,która ostatnio współpracowała ze Snoop Doggiem. Oprócz nich usłyszymy także Melę Koteluk, duet The KDMS oraz Łonę i Webera.

Na Alter Space będzie można zobaczyć projekty Jacaszek i Poznański Napszykłat. Do składu dołączają także Psychocukier, Trupa Trupa i Coldair.

Słuchaj radia L.STADT na Tuba.FM

Zobacz również:

 


POLECANE RADIA