Axl Rose rezygnuje z Rock and Roll Hall of Fame

Paweł Samotik
12.04.2012 12:38
Guns N' Roses

Guns N' Roses (Guns N' Roses)

Axl Rose właśnie przekreślił jakiekolwiek nadzieje na wspólny występ Guns N' Roses w dawnym składzie, podczas nadchodzącej uroczystości wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame. Wokalisty nie będzie.

Frontman formacji wystosował oficjalny list, w który zapowiedział, że nie weźmie udziału w ceremonii. Artysta wyjaśnił, że nie jest tam ani mile widziany ani szanowany. Dodał, że w ogóle nie chce być wprowadzony i nikt nie jest uprawniony, by przyjąć honory w jego imieniu. Podkreślił jednak, że nie ma nic przeciwko zaangażowaniu innych, byłych muzyków formacji. Wyjaśnił ponadto, że jego decyzja ma podłoże osobiste, a wracająca kwestia reaktywacji starego składu jest próbą odciągnięcia uwagi fanów od jego obecnej działalności w ramach G N'R.

Cały list można przeczytać tutaj.

Obecnie kapelę tworzą Dizzy Reed, Tommy Stinson, Frank Ferrer, Richard Fortus, Chris Pitman, Ron "Bumblefoot" Thal i DJ Ashba.

Uroczystość odbędzie się 14 kwietnia w Cleveland. Do rockowej elity trafiają wyłącznie wykonawcy, których fonograficzny debiut liczy 25 lat. W tym roku zaszczyt przypadnie również Red Hot Chili Peppers czy Beastie Boys.

Słuchaj radia GUNS N' ROSES na Tuba. Fm

Zobacz również:

Nietypowe żądania Guns N' Roses

Slash - Gotten

Guns N' Roses nie zagra na Rock And Roll Hall Of Fame

POLECANE RADIA