"Summertime" - 3D ft. Scarlett Johansson

Małgosia Sońta
11.04.2012 15:00
Scarlett Johansson, fot. materiały prasowe

Scarlett Johansson, fot. materiały prasowe (Scarlett Johansson, fot. materiały prasowe)

Robert "3D" Del Naja z Massive Attack nagrał ze Scarlett Johansson nową wersję klasyka George'a Gershwina, "Summertime". Utwór powstał na potrzeby soundtracku do filmu "Days of Grace".

Na płycie znalazły się również nagrania Atticusa Rossa oraz Nicka Cave'a i Warrena Ellisa. Twórcą ścieżki dźwiękowej jest japoński kompozytor, Shigeru Umebayashi.

Soundtrack w wersji cyfrowej ukazał się 3 kwietnia, od 10 kwietnia w sprzedaży jest również w wydaniu CD.

Film "D~as de gracia" ("Days of Grace") ukazuje życie w Meksyku widziane oczami trzech różnych osób, w trzech różnych okresach czasu - trzy sposoby na to, aby przeżyć w mieście ogarniętym przez korupcję, przemoc i zemstę. W filmie występują Eva Longoria, Carlos Bardem (brat Javiera), Miguel Rodarte i Paulina Gaitan. Reżyserem jest Everardo Gout. Obraz miał premierę podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes.

Od 16 marca 2012 roku polscy widzowie mogli podziwiać Scarlett Johansson w filmie "Kupiliśmy zoo". Jej muzyczny dorobek zamyka jej wspólny krążek z Pete'em Yornem, "Break Up" z września 2009 roku. Piosenkę "Summertime" gwiazda wykonała już na potrzeby charytatywnej kompilacji "Unexpected Dreams - Songs From the Stars".

Ostatni album Massive Attack to "Heligoland" z lutego 2010 roku.

Słuchaj radia - SCARLETT JOHANSSON na tuba.FM

Zobacz również:

POLECANE RADIA