Aerosmith znów śpiewa dla Bruce'a Willisa

Małgosia Sońta
19.03.2012 10:20
Aerosmith

Aerosmith (Aerosmith, fot. materiały promocyjne)

Utwór Aerosmith znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu "G.I. Joe: Retaliation", w którym jedną z głównych ról gra Bruce Willis.

Muzycy udostępnili twórcom obrazu numer "Legendary Child", który pochodzi z sesji do płyty "Get A Grip" z 1991 roku. Zespół obecnie miksuje niewydaną dotąd nigdzie piosenkę. Utwór prawdopodobnie znajdzie się też na nadchodzącej płycie kapeli. Aerosmith pracuje nad krążkiem z pomocą producenta Jacka Douglasa. Jak zapowiedział wokalista Steven Tyler, albumu można spodziewać się już w maju.

W kontynuacji przeboju "G.I. Joe: Czas kobry" jednostka elitarnych żołnierzy zostaje zdziesiątkowana na polecenie nikczemnego Zartana. Ci, którzy przeżyli, postanawiają się zemścić.

W obrazie występują również Dwayne Johnson, Channing Tatum, Adrianne Palicki i D.J. Cotrona. Za reżyserię odpowiada Jon M. Chu.

Przypomnijmy, że grupa Aerosmith ma już na koncie kinowy przebój - "I Don't Want to Miss a Thing" z superprodukcji "Armageddon" także z Willisem w roli głównej.

Ostatni longplay formacji z premierowym materiałem to "Just Push Play" z marca 2001 roku. Trzy lata później ukazał się wypełniony coverami krążek "Honkin' On Bobo".

Słuchaj radia - AEROSMITH na tuba.FM

Zobacz również:

POLECANE RADIA