Whitney Houston zabłyśnie po raz ostatni

Małgosia Sońta
13.02.2012 08:53
Whitney Houston, fot. materiały prasowe

Whitney Houston, fot. materiały prasowe (Whitney Houston, fot. materiały prasowe)

Ostatnia piosenka Whitney Houston pojawi się w filmie "Sparkle", w którym wokalistka wystąpiła.

Ostatni utwór, który gwiazda nagrała przed niespodziewaną śmiercią, cover gospelowego standardu "Eyes On The Sparrow", będzie można usłyszeć w nadchodzącej kinowej produkcji z jej udziałem. Artystka nagrała też duet z koleżanką z planu, Jordin Sparks. Panie przygotowały napisany przez R. Kelly'ego utwór "Celebrate", który pojawi się na napisach końcowych.

Film "Sparks" jest nową wersję obrazu "Blask" z 1976 roku. To historia trzech sióstr z nowojorskiego Harlemu, które zdobyły sławę, zakładając zespół. Sielanka skończyła się w chwili, gdy jedna z nich zaczęła mieć problemy z narkotykami. Inspiracji do dzieła dostarczyła historia formacji The Supremes. Whitney Houston zagrała w filmie postać matki bohaterki granej przez Sparks. Houston była także producentem wykonawczym. Premiera planowana jest na sierpień.

Zobacz co skłoniło artystkę do powrotu na duży ekran:

Przypomnijmy, że Whitney Houston zmarła 11 lutego w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills, gdzie miała uczestniczyć w poprzedzającej galę Grammy dorocznej imprezie producenta muzycznego i odkrywcy jej talentu Clive'a Davisa. Ciało wokalistki znalazł jej ochroniarz. - Nie ma oczywistych oznak popełnienia przestępstwa - oświadczył porucznik policji Mark Rosen. Przyczynę śmierci bada policja. Według nieoficjalnych doniesień, w pokoju artystki znaleziono lekarstwa, a ona sama prawdopodobnie utopiła się w wannie.

Słuchaj radia WHITNEY HOUSTON

Zobacz również:

POLECANE RADIA